Přehled akcí: červen 2017

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.6.
(Čt)
 

7:50- 9:25

Zdravá snídaně

PRIM
Vondrášková Jaroslava

9:35-11:10

Zdravá snídaně

SEKU
Vondrášková Jaroslava

16:00

Slavnostní předání maturitních vysvědčení

OKTA
Zedníková Lenka

 
2.6.
(Pá)
 

10:00

Kino
Tajný život mazlíčků

1.A, 2.A
Mikešová Ivana, Stradová Iva

 
3.6.
(So)
 

 

 
4.6.
(Ne)
 

 

 
5.6.
(Po)
 

 

Škola v přírodě
Železná Ruda Šumava

1.A, 2.A
Arnold Sýkorová Marta, Mikešová Ivana, Stradová Iva

 
6.6.
(Út)
 

15:00

Informační schůzka
pro rodiče žáků přijatých ve 2. kole ke studiu

 

 

Škola v přírodě
Železná Ruda Šumava

1.A, 2.A
Arnold Sýkorová Marta, Mikešová Ivana, Stradová Iva

 

Výlet
Praha - památky

SEKU
Horská Tereza

 
7.6.
(St)
 

 

Výměnný pobyt
Rohrbach studenti dle seznamu

Švadlenová Markéta

 

Stretech
ukázka SOČ v Praze

Novák Zdeněk
Hron V. (SEPT), Krůčková E. (SEPT), Mašková K. (SEPT), Nacházelová K. (SEXT)

 

Škola v přírodě
Železná Ruda Šumava

1.A, 2.A
Arnold Sýkorová Marta, Mikešová Ivana, Stradová Iva

 
8.6.
(Čt)
 

 

Výměnný pobyt
Rohrbach studenti dle seznamu

Švadlenová Markéta

 

Škola v přírodě
Železná Ruda Šumava

1.A, 2.A
Arnold Sýkorová Marta, Mikešová Ivana, Stradová Iva

 
9.6.
(Pá)
 

8:00-11:00

Kurz první pomoci

TERC, KVAR
Vondrášková Jaroslava

10:30

Výchovný koncert
Spektrum Sezimovo Ústí

SEXT, 2.R

 

Škola v přírodě
Železná Ruda Šumava

1.A, 2.A
Arnold Sýkorová Marta, Mikešová Ivana, Stradová Iva

 

Výměnný pobyt
Rohrbach studenti dle seznamu

Švadlenová Markéta

 
10.6.
(So)
 

 

 
11.6.
(Ne)
 

 

 
12.6.
(Po)
 

 

Projektová schůzka na gymnáziu
Erasmus+

 

 
13.6.
(Út)
 

8:00

Exkurze
Hasiči Tábor

1.A, 2.A
Mikešová Ivana, Stradová Iva

 

Projektová schůzka na gymnáziu
Erasmus+

 

 
14.6.
(St)
 

 

Projektová schůzka na gymnáziu
Erasmus+

 

 
15.6.
(Čt)
 

 

Projektová schůzka na gymnáziu
Erasmus+

 

 
16.6.
(Pá)
 

 

 
17.6.
(So)
 

 

 
18.6.
(Ne)
 

 

 
19.6.
(Po)
 

8:00

Exkurze
Hasiči Tábor

PRIM, SEKU
Mach Aleš

12:25-14:55

Přednáška
Základy judaismu

SEXT, SEPT(SZsn), SEPT(SZsv), 2.R
Mašková Jana

 
20.6.
(Út)
 

8:00

Exkurze
Hasiči Tábor

TERC
Mašková Jana

 
21.6.
(St)
 

 

Výměnný pobyt
Žáci z gymnázia Rohrbach u nás

 

 
22.6.
(Čt)
 

 

Výměnný pobyt
Žáci z gymnázia Rohrbach u nás

 

 
23.6.
(Pá)
 

 

Výměnný pobyt
Žáci z gymnázia Rohrbach u nás

 

 
24.6.
(So)
 

 

 
25.6.
(Ne)
 

 

 
26.6.
(Po)
 

 

Exkurze
Automobilka AUDI studenti dle rozpisu

Novák Zdeněk, Švadlena Marek

 
27.6.
(Út)
 

 

 
28.6.
(St)
 

7:50-10:20

Ukončení školního roku
vydání vysvědčení

 

 
29.6.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

 

 
30.6.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

Zpracováno v systému Bakaláři